.

IC ICLOVER Автомобил Шофершајбната Sunshade со Пет Дизајн, Симпатична Цртан филм Дизајн Пред Авто Автомобил Шофершајбната Сонцето Сенка Виткање Silvering Сонцето Стакло - УВ Сл

IC ICLOVER Автомобил Шофершајбната Sunshade со Пет Дизајн, Симпатична Цртан филм Дизајн Пред Авто Автомобил Шофершајбната

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Професионални Автомобилот Sunshade】 IC ICLOVER Sunshade е направен од висок квалитет на полиестер материјал со рефлективен слој, кој ги штити внатрешноста на вашето возило од сонцето-топлина и 99% од сонцето-лесни оштетувања, ефикасно блокови УВ зраци. 【Задржи Кул & Удобно】 На sunshade рефлектираат светлина и топлина, спречување на топлински бран од уништување на внатрешноста на вашиот автомобил, вклучувајќи седишта, табла и воланот, одржување на температурата во внатрешноста да се вози удобно. 【Универзална Големина】 На IC ICLOVER шофершајбната сонцето сенка мерки 59"x33", одговара за повеќето автомобил ветробрани, како на пример Автомобили, спортски автомобили.итн.Ние љубезно ве молиме да напомена дека : ве Молиме мерка на шофершајбната на возилото внимателно пред ставање на ред!. 【Лесно да се Инсталира & Продавница】 Место дното рамка на sunshade на долниот дел на автомобилот шофершајбната, а потоа користете го автомобил сонцето стакло за да се поправи на врвот.Пресврт на рамката и поклопецот на помали еден, а потоа го стави во складирање торбичка. 【Ексклузивни Цртан филм Дизајн】 цртан филм Куче&Cat е отпечатен на неговата површина, humors луѓе кои ќе го положат од страна на вашиот автомобил и ги красат вашата кола во еден забавен начин во исто време.Уште поважно, тоа е добра идеја за привлекување на луѓето внимание.Постои ли некој начин да го држи?Спречи тоа од падне.Одговор : сонце очила за двете страни ќе се одржи на sunshade, тоа ќе остане на големо и функционира одлично.Како да се свитка до тоа.Прво се стави на две кругови заедно, а потоа се обиде да се свитка една третина од кругот со туркање двете страни на центар.Откако сте ја добиле помали круг потоа пресврт на други третиот дел.Со други зборови, треба да се свитка во 3 мали кругови.

Особините