.

SPEVERT за iPhone 11 Про Max Случај Јасно Флорални Цвет за Жени, Девојки Симпатична,Транспарентни Тешко Назад Мека TPU Браник Анти-Yellowing Shockproof Трајни Тенок Случај за iPhone 11 Про M

SPEVERT за iPhone 11 Про Max Случај Јасно Флорални Цвет за Жени, Девојки Симпатична,Транспарентни Тешко Назад Мека TPU

DEN 69.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен Модел : i Phone 11 Про Max 6.5 инчи 2019 Објавен само.Направени од Мека TPU браник со јасна печатени флора цветни дезени трајни тешко КОМПЈУТЕР назад.Лесни заштита, модерен и симпатична.Трајни производи за заштита на штитови против капки, испакнатини,нула и fumbles.Застана на работ на камера и екран е корисна funtion да се обезбеди поголема заштита.Направени на премија материјал,повеќе пријатно чувство,долго-траен, анти yellowing.Ве молиме кажете ни ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи и ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем брзо и ефикасно!Нашата Цел : 100% задоволството на клиентите.Моден флорални цвет јасен случај дизајн за i Phone 11 Про Max 6.5 инчи 2019 Објавени.Карактеристики : Тенок но, заштита,носи вашиот телефон најголемите преносливост без да бидат тешки или bulky Feels добра во рака,може да падне во љубов со него кога го допре.Со шок-апсорбирање на TPU браник и кристално јасна печатени цветни дезени тешко PC задниот поклопец.Точната дупка отворање на е погодна за сите дупка позиции Пакет Содржина : 1 x Случај за i Phone 11 Про Max 6.5 инчи 2019 Објавен Додаток само, мобилен телефон НЕ е вклучен.

Особините