.

10Pcs Зомби ноќта на Вештерките Лузна Тетоважи Лажни Лузни Крвава Костим Шминка Декорација на ноќта на Вештерките Хорор Рана Страшно Крв Повреда Налепница

10Pcs Зомби ноќта на Вештерките Лузна Тетоважи Лажни Лузни Крвава Костим Шминка Декорација на ноќта на Вештерките Хорор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие налепници се совршен за да се создаде ужас атмосфера за партијата и ќе го направи огромен хит во вашиот ноќта на Вештерките партија.Оваа тетоважа налепници се живи и вие ќе се чувствувате како ако тие се навистина на кожата.Крајната Зомби Привремени Тетоважи Партија Материјали : Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен.Без штети на вашето здравје.Се држи на било чиста и мазна површина како cermic плочка, дрвени подови, скалила, прозорци, стаклени бура врати, огледала итн.Ноќта На Вештерките Симулација Лузна Налепници Cosplay Рана Зомби Лузни Водоотпорен Тетоважа Налепници. 10 Pcs Зомби ноќта на Вештерките Лузна Тетоважи Лажни Лузни Крвава Костим Шминка Декорација на ноќта на Вештерките Хорор Можеби може да се потпре на нашите ноќта на Вештерките Симулација Лузна Налепници Водоотпорен Тетоважа Налепници.Со чуден изработка, овие налепници се направени во симулација лузна изгледа, доста страшно за прв поглед.Зошто не се направи добар избор тука?Ако има било какви проблеми во текот на употребата на производот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 8 часа по приемот на е-пошта, како и решавање на проблем додека сте задоволни!.

Особините