.

Xifamniy Бебе Девојки Мојата 1 Валентин/ Св. Патрик Ден/ Велигден Ден Облека за Новороденче 3Pcs Рака Постави Здолниште

Xifamniy Бебе Девојки Мојата 1 Валентин/ Св. Патрик Ден/ Велигден Ден Облека за Новороденче 3Pcs Рака Постави Здолниште

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Прилагодливи затворање.Рака Мие Само. 【Удобно Материјал】На бебе девојка прв велигден облека romper е направен од памучен материјал со висока густина на исклучителна чувство, во исто време има карактеристики на мека и пријатна за заклучување, природни и еластична, погоден за носене и стилски.И тоа е безопасно да бебе е нежна кожа, бебе ќе се чувствува удобно носење на оваа мека ткаенина. 【Велигден Ден Избор】Постојат 3 различни уникатна и привлечна bunny зајакот уво сликата за да изберете од, не се сомневам дека ќе биде оној кој ќе го цениме.Мода и убава бебе девојки новороденче прв Ден Велигден костим облека jumpsuit onesie туту фустан и топла нога чорапи појавување убава исклучителна поклон-тај стил на косата бенд фустан подесување ќе биде најдобар подарок за бебето девојки.Го прави вашето бебе девојки симпатична и привлечни, заличи Велигден Ден. 【Внимателен Дизајн】смешни симпатична розова бебе девојки фустан облека сет е дизајниран со плик деколте.Моделотзајакот уво и писмоМојот прв Велигден пред romper е исклучителна и прекрасна, која апелира до мало бебе девојка.И Велигден bunnyгласник давање велигден јајца за децата,што е совршено одговараат Велигден.На crotch е темна тока дизајн кој е лесен за мајки брзо и лесно менување пелена и облекување. 【Прилики】На 1 T 2 T бебе bunny тимови се на најдобри желби, одлична за бебе носат за да го прослават прв Ден Велигден.Погоден за вашето бебе дневен и затворен носат, фото реквизити, секојдневната облека, пјер за убавина, сценски претстави, танц носии, фотографии Пука за 0-3 Месеци,3-6 Месеци,6-12 Months 12-18 Months бебе девојка новороденче. 【Квалитет ги Исполнува Вредност】На бебе девојка розова Велигден облека е многу направена и намалувања е умерен со цел да се создаде бебе доенче новороденче убава костим облека сет.Ако не сте 100% задоволни со убава облека сет за бебе девојки,ние ви нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад и живот време замена за неисправни предмети.Било каков проблем во врска со објектот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Особините