.

CGSGDK 31Pcs СКАРА Скара Додатоци Бразилецот Алатки Сет со Складирање Торба, Екстра Дебели Нерѓосувачки Челик Шпатула Вилушка& Маша, Скара Прибор Сет за Кампување, Кујна

CGSGDK 31Pcs СКАРА Скара Додатоци Бразилецот Алатки Сет со Складирање Торба, Екстра Дебели Нерѓосувачки Челик Шпатула Вилушка&

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Она што е уште поважно, bbq алатки се лесни за чистење и машина за миење садови безбедно, повеќе погодност. 2×Сол&Пипер Shaker / 1×Скара Душеци. 【ПРЕМИЈА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】Скара алатки собата е направен од професионална одделение од нерѓосувачки челик се обезбеди рѓа слободни и издржливост, можете да уживате во вашите бразилецот, кампување или готвење без да се грижите за евентуално оштетени алатки, bbq групи се погодни за долго време се користи. 【ПРЕНОСНИ & ПОГОДНО】Нашите СКАРА скара додатоци доаѓаат со здрав оксфорд ткаенина за чување и велкро брави секоја алатка во уредни позиција, така што лесно може да ги задржи сите скара додатоци прибор уредно организирани и се подобро заштитени. 10×Skewers / 8×Пченка Носители. 4-1 Дупчиња шпатула овозможува справување со различни работни места лесно како нервира, сечење и tenderizing. 2×Basting Четка / 1×Чистење Со Четка. 【СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА БРАЗИЛЕЦОТ】ќе уживате во неговото користење сите додатоци во нашата поставена и тоа го прави вашата скара полесно. 1×Складирање Торба.Пак огромни парчиња месо полесно со остар-падна вилушка и се применуваат омилен сосови побрзо со совршено големина basting четка.Можете да уживате во вашата дневна готвење, отворено бразилецот и кампување со нашите Скара во Собата. 【ЛЕСНО и БЕЗБЕДНОСТА ДА се КОРИСТИ 】Ние нудиме изолирани памук ракавица за да ви помогне во допира некои жешки предмети директно,ќе бидат импресионирани од нашата скара скара додатоци кои изграден со долго и отпорност на топлина се справува задржи подалеку од топлина, бразилецот tools го метал виси циклуси за погодност и лесно складирање околу вашата скара или кујната кога не е во употреба.Дебелина скара душеци се совршени за задржување на оригиналниот храна вкус, но исто така имаат добри издржливост. 1×Моќ Маша / 1×Скара Нож.СКАРА во собата да се направи вашиот оброк е повеќе тендер, сочни и вкусни.Заврши и практични Бразилецот Комплет е идеја за подарок за мажи или жени, погоден за денот на таткото, родендени, Божиќ, и повеќе. 1×Мулти-Цел Шпатула / 1×Скара Вилушка.Вграден-во scraper скара чистење со четка за лесно чистење низ најтешките остатоци на скара без да остават било гребнатини.【ЗАВРШИ 31 PCS BBQ ДОДАТОЦИ】Нашите бразилецот додатоци најдобрата скара прибор сет, тие имаат се што ви треба.

Особините