.

HIGIINC 12 оз Пластични Чаши за Пиење Сет од 6, Акрилик машина за миење Садови Безбедно Коктел Вода Tumblers, старомодни Lowball Дома Бар Drinkware Сет за Вода, Сок, Виски

HIGIINC 12 оз Пластични Чаши за Пиење Сет од 6, Акрилик машина за миење Садови Безбедно Коктел Вода Tumblers, старомодни

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние секогаш ќе обрне внимание на квалитетот, вашето задоволство е наша најголема грижа.Класичен Дизајн : Ова стакло донесување класичен рационализација дизајн,мека прави луѓето да се чувствуваат удобно.Ова е спецификација на Стакло : Боја : Транспарентна-Материјал : Пластика-Максимален Капацитет : 12-унци-Удобност Капацитет : 10-унци-Производ Тежина : 4.0 оз-Производ Висина : 4.Ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.И оваа 6-парче пиење стакло може да се користи од страна бар,кафуле,паб партија и ресторан.Одлични временски услови resistance This пиење очила се многу прилагодливи на природната средина, дури и ако тоа е изложен на сончева светлина, ветер и дожд за долго време, неговата ефикасност нема да се промени, и своите анти-стареењето перформанси е добро.Голем Капацитет : 4.Широк Спектар на Употреба : може да се користи на старомодните очила за да се одржи нешто што сакате, вода, сок, кока кола, виски, коктел.Multifunctional We имаат 6 чаши во оваа група.25 inches About HIGIINCHIGIINC е професионална производител на високо-квалитетни производи.Секој од нашите производи е внимателно да се произведени и строго се тестираат пред тие да се продаваат.Пиење толку многу вода кога сте жедни, е тоа супер задоволување?.05 инчи-Устата Дијаметар : 3.Ние имаме повеќе од десет години искуство во оваа индустрија, и се произведуваат илјадници производи секој месец, од канцелариски материјали како што се акрил екранот картички, магнетното стапче рамки, метал екранот стои и повеќе, за да дневни материјали како што се клучни носители, чаши вода, џогерите и повеќе. 100% Задоволството на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот или не се задоволни со производот во процесот на примање или користење на производот, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.Значи, нашите tumblers не се погодни само за внатрешна, но, исто така, погодна за отворен.Можете да си замислите дека во попладневните часови,вие и вашето семејство седат на пикник под дрво и пиете сок заедно; Одржи роденден дома, и секој здравици да го прослават вашиот роденден; Во бар, гостите го користите овој атмосферски гимнастик,среќно пиење и зборување.HIGIINC Класичен 6-парче Пластика Tumblers Buying нашите производи е многу мудар избор, дозволете ми да се воведе свои предности на you High transparency HIGIINC пиење очила се 100% користење на напредни BPA-free пластика.Дом и канцеларија се исто така добар избор.

Особините