.

Garmin ECHOMAP UHD 63cv Мраз Риболов Пакет, Вклучува ECHOMAP UHD 63cv Комбо и GT8HW-АКО Трансдуцерот

Garmin ECHOMAP UHD 63cv Мраз Риболов Пакет, Вклучува ECHOMAP UHD 63cv Комбо и GT8HW-АКО Трансдуцерот

DEN 13199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Светла, сончева светлина-може да се чита 6" дисплеј со внесувањето интерфејс.GT8 HW-АКО мраз риболов трансдуцерот карактеристики Garmin ВЕСЕЛ традиционалните sonar со избор на високо широк зрак агол (16 до 24 степени).Вграден-во flasher обезбедува прецизни убодни и риба откривање.Претходно вчитани Lake Vü g3 мапи обезбедуваат исклучителни детали на повеќе од 18,000 U. S. езера.Обичај комбинација страници се комбинираат sonar, flasher и мапата.Преносни 6" ECHOMAP™ UHD 63cv мраз риболов пакет е направен за мраз) или open (отвори вода, па можете да уживате година риболов.Тоа вклучува висок широк ВЕСЕЛ мраз риболов трансдуцерот со избор beamwidth и обезбедува свежи, јасни риба цели со одлична целна поделба.Вграден-во flasher обезбедува прецизни убодни и риба откривање како тие пливаат во sonar зрак.Единствена мраз риболов sonar режим ја зголемува фреквенцијата за подобар квалитет на сликите на екранот.ECHOMAP UHD 63cv, исто така, поддржува Clear Vü скенирање sonar за речиси фотографски слики на она што е под брод (трансдуцерот се продава одделно).Единицата има внесено интерфејс и е веќе инсталирани со Lake Vü g3 мапирање за исклучителни детали на повеќе од 18,000 езера.Да креирате сопствени комбинација страници кои се комбинираат sonar, flasher и на сајтот на вашиот дисплеј.И сето тоа е содржана во солиден, ракавица-friendly за носење.

Особините