.

Контејнерот Стен Голема Фиока за Складирање Организатор Кошница, 30 x 12 x 7cm, Браун

Контејнерот Стен Голема Фиока за Складирање Организатор Кошница, 30 x 12 x 7cm, Браун

DEN 411.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Организирање на вашите dressers, гардероби и фиоки со овој стилски фиока за складирање организатор - исто така достапни во мали и средни големини.Нема повеќе пребарување преку неуреден фиоки - најдете објект што треба брзо и лесно.Се комбинираат со други 'Стен' фиока за складирање организаторите да креирате своја, персонализирана фиока за складирање систем.Силна метална рамка за издржливост и се достапни во различни бои.Содржина : 1 x Фиока за Складирање Организатор Кошница, Димензии (Wx Dx H) 30 x 12 x 7cm, Браун.На Контејнерот Стен Фиока за Складирање Организатор Кошница е стилски и практични фиока организатор идеален за чување на помали предмети.Нема повеќе пребарување преку неуреден фиоки - најдете објект што треба брзо и лесно.Се комбинираат со други 'Стен' фиока за складирање организаторите да креирате своја, персонализирана фиока за складирање систем.Силна метална рамка за издржливост и се достапни во различни бои и мали и средни големини.Контејнерот имаме широк избор на почетниот складирање решенија, изберете од вакуум складирање кеси, перење кошеви, кошула кутии, број на полици и многу повеќе.Пребарај 'Контејнерот' да најдете идеално решение за организирање на вашата облека, чевли, накит и други предмети од целиот дом.Контејнерот е специјализирана во дом за складирање и сега е лидер на пазарот во Европа.Од едноставни чување на кутии за да го уникатен и стилски дома чување решенија, Контејнерот фокус на квалитетот и стилот на вистинската цена.

Особините