.

Corded Стап Вакуум, 4 во 1 Стап Правосмукалка со 17Kpa Моќен Вшмукување Rotatable Моторните Led Четка Главата, Прилагодлив Цевка, 2 во 1 Четка за Тврдо Кат Тепих Тешко Кат домашно

Corded Стап Вакуум, 4 во 1 Стап Правосмукалка со 17Kpa Моќен Вшмукување Rotatable Моторните Led Четка Главата, Прилагодлив

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

4 во 1 Corded Вакуум : D601 лесни правосмукалка со вклучени рачни прилог, кат четка и пукнатина млазницата може лесно да се префрлите за чистење на вашиот тросед, скалите, автомобил, мебел и малите простори како на областа под креветот, исто така, вашиот мотор домови.Сигурен Моќен Вшмукување : На corded стап правосмукалка со 17 Kpa силна вшмукување моќ обезбедува континуирана моќ за чистење на целата куќа.Со долг кабелот од 23 храна, можете да почиста од подот до мебел лесно.Нема потреба да се промени sockets често и Нема повеќе штекер подрипнувајќи.Разноврсна за Подот до таванот Чистење : Со целата тежина од 2,8 килограми, дрвени предмети подот со правосмукалка лесно можат да бидат управувани од една страна.На 19-31 инчи прилагодливи цевка е совршен и разноврсна да се исчисти висока и слепи свиоци ефикасно. 4 Фази Напредни Филтрација Систем - Заврши запечатување дизајн и висока густина HEPA филтерот за да се обезбеди одлично искуство.Високата густина HEPA ги отстранува до 99.99% од микроскопските честички прашина како мали како 0.1 microns.HEPA и цилиндар подносителот се перат.Редовно чистење на HEPA филтри е неопходно за да се спречи слаба вшмукување и блокада.Флексибилни Моторните Led Кат Четка : стап вакуум D601 со ефективни кат четка има повисоки перформанси од обична правосмукалка.Maneuverable 270° swivels странично и 90°нагоре и надолу за да можете лесно да се чисти од прашина под мебел и кревет.LED светлото на подножјето на лесни правосмукалка е многу светла, која може да помогне да се расветли секој темните агли.

Особините