.

BLU G91| 2021 | 3-Ден на Батеријата | Отклучен | НАС Верзија | НИ Гаранција| 4/128GB | Самрак

BLU G91| 2021 | 3-Ден на Батеријата | Отклучен | НАС Верзија | НИ Гаранција| 4/128GB | Самрак

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Отклучен и подготвен да се користи со вашиот склопот на GSM Превозникот.Компатибилен со AT&Т, Т-Мобиле, Метро КОМПЈУТЕРИ, и др.Sim картичка не е вклучена. (Не се компатибилни со НОВИОТ AT&T или Крикет activations или со CDMA Мрежи како Verizon, Спринт, и Поттик за Мобилни телефони).Моќен 3-ден на батеријата.Фати повеќе од живот без запирање да ја дополните благодарение на 5000m Ah батеријата.Фати најдобрите слики и да ги преземат најдобри selfies, со 48 ПРАТЕНИК Главната Камера. 6.5" HD+ Бесконечност Точка Прикаже дека пумпи од театарот како квалитет на сликата со изграден удар во дупка камера.Напојува со сосема нов 12nm Mediatek Helio A25 Octa-Core Процесор |1.8 GHz.Оперативен Систем : Android 10, Сензор за Отпечатоци за дополнителна безбедност.Кутија Содржина : G91, Полнач, Тип C Кабел, Случај, на Екранот заштитник, Слушалки, Sim Клуч, Водичи, Налепница.Свежа со состојбата на техниката од тебе гума прашање боја заврши, G91 се издвојува над другите со својот супер мека рака се чувствуваат.Живописни бои кои ќе го воодушеви конкуренти.

Особините