.

Пакет на 50pcs SS304 Рамна Глава Ѕвезда се Вози на Машина Завртки Завртки М2.5 Нерѓосувачки Челик(M2.5¡Á12)

Пакет на 50pcs SS304 Рамна Глава Ѕвезда се Вози на Машина Завртки Завртки М2.5 Нерѓосувачки Челик(M2.5¡Á12)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие копачка завртка се направени на 304 нерѓосувачки челик за заштита од ' рѓа, издржливост и долг животен век,со оксидација површина има добра јачина на проширување и отпорност на корозија во многу средини.ГЛАВНАТА ПРИМЕНА : Погоден за рачки на вратите, тапа, светлосни тела, копчиња, пиштол smithing, вооружување поправка, водоводџија и други мали поправки околу продавница, гаража или мебел дома fastener итн.ФУНКЦИЈА : Завртки имаат остри теми кои се сече на материјал, како што се меки метални лимови, пластика или дрво.КОЛИЧИНА : Пакет се вклучени околу 50 компјутери само-прислушување завртки во вкупниот што е погодно, носење и чување.ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : се Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини за индустријата.Пет заеднички должина од 5мм до 12mm што можете да изберете за генерална употреба.Овие М2.5 завртки ќе биде одлична замена за индустриски и изградба сврзувачки елементи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини за индустријата.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки челик 304 Стандард : А2-70 Боја : Сребро Тип : Рамна глава ѕвезда диск Големина : М2.5x5mm, М2.5x6mm, М2.5x8mm, М2.5x10mm, М2.5x12mm(Изборен) д Теренот дк к т номинална теоретски max min max max min М2.5 0.45 mm 5.5 мм 4.7 mm 4.4 mm 1.5 mm 0.79 mm 0.66 mm.

Особините