.

Vaxson 2-Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со Apple iPad Про 12.9 2018 2018 Црна Налепница на Кожата [ Не Калено Стакло Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Пакет Назад Заштитник Филм, компатибилен со Apple iPad Про 12.9 2018 2018 Црна Налепница на Кожата [ Не Калено

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од нови несакани нула.Карбонски Влакна Материјал со ширењето на дупки, adsorbed без меур и да може ефективно да прахосвам топлина.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Не леплива остатоци кога отстранети.Детали За Производот : 1.Ефикасно да го заштитите вашиот уред од несакани гребнатини.Држете го вашиот уред сосема нов. 2.Ултра-тенок дизајн обезбедува оригиналниот чувство на допир.3.Напредни oleo фобичен и hydrophobic посебен слој спречување на отпечатоци од прсти, масло од остатоци, течности, пот, или повеќе од влијаат на заштита на вашиот уред.

Особините