.

Franterd Женска Зимска Топло Копчето Меки Маскирани Џеб Опашка Блузи Грб Јакна Лабава Џемпер Ровот Јакна Overcoat

Franterd Женска Зимска Топло Копчето Меки Маскирани Џеб Опашка Блузи Грб Јакна Лабава Џемпер Ровот Јакна Overcoat

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме Азија големина, 1-3 cm помал од НАС, се препорачува да се купи 1-2 големина нагоре.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување Големина Детали : Големина : Sсо НАС на : 8Биста : 100cm/39.4"Sleeve : 59cm/23.2"Рамо : 43cm/16.9"Должина на : 70cm/27.6" Големина : Mсо НАС на : 10Биста : 104cm/40.9"Sleeve : 60cm/23.6"Рамо : 44cm/17.3"Должина на : 71cm/27.9" Големина : Lсо НАС на : 12Биста : 108cm/42.5"Sleeve : 61cm/24.0"Рамо : 45см/17.7"Должина на : 72cm/28.3" Големина : XLсо НАС на : 14Биста : 112cm/44.1"Sleeve : 62cm/24.4"Рамо : 46cm/18.1"Должина на : 73cm/28.7" Size : 2 XLUS : 16Bust : 116cm/45.7"Sleeve : 63cm/24.8"Shoulder : 47cm/18.5"Length : 74cm/29.1" Size : 3 XLUS : 18Bust : 120cm/47.2"Sleeve : 64cm/25.2"Shoulder : 48cm/18.9"Length : 75cm/29.5" Size : 4 XLUS : 20Bust : 124cm/48.8"Sleeve : 65cm/25.6"Shoulder : 49cm/19.3"Length : 76cm/29.9" Size : 5 XLUS : 22Bust : 128cm/50.4"Sleeve : 66cm/25.9"Shoulder : 50cm/19.7"Length : 77cm/30.3".

Особините