.

Newmind 3X Дрво Хексагонални Медал Екранот Рек Полици Саќе Организатор Закачалка Занаети

Newmind 3X Дрво Хексагонални Медал Екранот Рек Полици Саќе Организатор Закачалка Занаети

DEN 1480.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

* Free комбинација - Хексагонални дизајн може слободно да се комбинираат за да се направи различни модели на ѕид, кој се одвојува внатрешниот круг подлога ви овозможува да ја прилагодите на медал позиција лесно и брзо. * Широка примена - Ѕид-монтирани дизајн, може да бидат на различни видови на ѕид, вклучувајќи дрвени ѕид, вар ѕид, стакло, бело-обложена ѕид и така натаму.Одлични за дневна соба, кревет во соба, и на други места да се користи. * Алатката-бесплатно инсталација - Прилог со paster на задната страна на носител на медал, погодно за на ѕид без никакво удирање или дополнителна алатка. * Уникатен дизајн - Единствен облик на саќе дизајн, мал во големина, корисно да се продавница и печат на лента, и директно се покаже вашиот медали. * материјал Направен од премиум дрвен материјал, изгледа, компактен и физички, површината и рабови се полира мирно и тивко, ќе не боли вашиот прст додека ги користите.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Уникатен дизајн - Единствен облик на саќе дизајн, мал во големина, корисно да се продавница и печат на лента, и директно се покаже вашиот медали. - Слободен комбинација - Хексагонални дизајн може слободно да се комбинираат за да се направи различни модели на ѕид, кој се одвојува внатрешниот круг подлога ви овозможува да ја прилагодите на медал позиција лесно и брзо. - Алатката-бесплатно инсталација - Прилог со paster на задната страна на носител на медал, погодно за на ѕид без никакво удирање или дополнителна алатка. - материјал - Направени од премиум дрвен материјал, изгледа, компактен и физички, површината и рабови се полира мирно и тивко, ќе не боли вашиот прст додека ги користите. - Широка примена - Ѕид-монтирани дизајн, може да бидат на различни видови на ѕид, вклучувајќи дрвени ѕид, вар ѕид, стакло, бело-обложена ѕид и така натаму.Одлични за дневна соба, кревет во соба, и на други места да се користи.Големина На Табела : Прибл. 137.6x120x15mm / 5.41x4.72x0.59inch Package Вклучува : 3 Парчиња Хексагонални Медал Екранот Rack Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Особините