.

Замена За Вулкан Харт - 450° Hi-Граница се вклопува GRD45F GRD65F GRD85F

Замена За Вулкан Харт - 450° Hi-Граница се вклопува GRD45F GRD65F GRD85F

DEN 2873.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

одговара : 419670-2. 100% Сосема Нов и Квалитет на материјали за издржливост.Бидете сигурни дека ова се вклопува со вашиот број на моделот пред да нарачате.Направени од високо-квалитетни материјали да се продолжи работниот век.Исклучително Висок Квалитет Замена.Замена За Вулкан Харт - 450° Hi-Граница се вклопува GRD45 F GRD65 F GRD85 F.

Особините