.

Автомобил Аудио Примачите со GPS Навигација 4G за Chevrolet Cruze 2009-2014, Андроид 9 Bluetooth Стерео во Автомобил со 9.7-Инчен IPS Екран Андроид Авто DSP RDS 4G

Автомобил Аудио Примачите со GPS Навигација 4G за Chevrolet Cruze 2009-2014, Андроид 9 Bluetooth Стерео во Автомобил со

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✾【ПРИМЕНЛИВИ】 Автомобил стерео за Chevrolet Cruze 2009-2014,на екранот на Допир, автомобил стерео лесно да се инсталира,автомобил аудио (вклучувајќи пластична рамка)1x GPS Antenna1x моќ cableand други потребни кабли и plugs Tips Select Професионален Високо-квалитетни GPS Навигација за вашиот љубовен автомобил, само не само да изберете совршен производ ,но, исто така, најдобра услуга!Ако Инсталирате имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници, нашите пријателски услуги на клиентите професионалци ќе ви помогнат во секое време, ви благодариме!(Настава не е вклучена,но ние може да ви помогне во текот на 24 h кога ќе conect нашата ).

Особините