.

Ametric 20L100 Челик ANSI Времето Макара со Прирабница, 20 Заби.5 Инчен +/-1/16 Пилот Понесе (d), 2.36 Инчен надворешен Дијаметар (Де), 2.39 Инчен Теренот Дијаметар (Дп), 1.25 Соочуваат со ?

Ametric 20L100 Челик ANSI Времето Макара со Прирабница, 20 Заби.5 Инчен +/-1/16 Пилот Понесе (d), 2.36 Инчен надворешен

DEN 695.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1-081-20 L100 Ametirc Дел Број.Челик ANSI Времето Макара со Прирабница. 3/8" на Теренот за L100 Синхрони Појас. 20 Заби. 1/2 Инч +/-1/16" Пилот Понесе. 1-081-20 L100 Ametric Дел Број 919477 SKU Бр.Челик ANSI Времето Макара со Прирабница Ова е Оригинален неискористени Ametric производ директно од производителот Американски Метрички Corporation.Слики прикажани се само општо претставување на производот листата.Контакт Ametric за детали.Ако не видите големината вашата потреба ве молиме распрашува.Ние акции во текот 730,000 машини компоненти. 3/8" на Теренот за L100 Синхрони Појас 20 Заби .5 Инчен +/-1/16 Пилот Понесе (d) 2.36 Инчен надворешен Дијаметар (Де) 2.39 Инчен Теренот Дијаметар (Дп) 1.5625 Инчен Центар Дијаметар (См) 1.25 Лице Ширина (F) 1.5 вкупна Ширина (L) 6 F/S Type Price наведени е за еден ANSI Времето Макара со МПБ (минимум обичен понесе).За дополнителни трошоци овие Времето Pulleys може да биде досадно, внесени и поставете зезнав.

Особините