.

Персоналните Филм се Тркалаат Слика Keychain Обичај Камера Филм се Тркалаат Фото Албум Keychain со Мулти Фото Свој Уникатен Обичај Подарок за Љубител Тато Мама Деца (Камер?

Персоналните Филм се Тркалаат Слика Keychain Обичај Камера Филм се Тркалаат Фото Албум Keychain со Мулти Фото Свој Уникатен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1、Прилагодување чекори : 1 - Изберете слика што треба да се прилагодите. 2 - Кликнете на "Прилагодите Сега" за персонализирани подесувања. 3 - Upload photos/текстови. 4 - Додадете во количката.Производ големина : 58mm*48mm, вклучувајќи филм, албум*1, подарок кутија*1. 2、Нашите прилагодување е на сите круг. 15-20 фотографии може да се прилагоди。Висок квалитет на тимовите, како тие ќе бидат печатени со 6-боја, HD принтер, така што фотографиите се различни и јасно. 3、Персоналните фото филм се тркалаат keychains може да биде најдобар подарок за Роденден, Годишнина подароци, Свадба подарок, Сеќавање, Ден на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените, Божиќ Ден, подароци Пријатели. 4、се Земе вашата омилена слика насекаде и да одите на овој Хоризонтална Класичен Обичај Фото Keychain.Можете да го персонализирате со слика на вашиот избор. 5、оваа слика keychain може да се фати спомен момент од вашиот живот.Upload значајни специјални слики во овие филм keychain и да се добие една единствена слика ролна keychain.Филмот се Тркалаат Слика Keychain ви помогне да ги задржи на моменти, кои исчезнуваат засекогаш и убави моменти!Име : Прилагодено Филм се Тркалаат Слика Keychain функција : 1. Ретро водоотпорен мембрана : Користете професионално изработени од водоотпорен мембрана, не-водоотпорен мембрана ќе исчезнат и таа во неколку месеци.2. High-definition 6-печатење во боја, со помош на професионални high-definition печатач, многу може да им се врати на бојата и јасноста на сликата.3. Исклучителна пакување кутија + амбалажа кеса, го направите вашиот подарок повеќе интимни.Изберете нас да се создаде персоналните keychain.Можете да ги испратите 15 фотографии, кои ќе бидат испечатени на филмот.Ние ќе се врати на вашите фотографии во HD формат.Може да се земе тоа како подарок или чува како сувенир.Можете да додадете текст на едната, а потоа наредете ги во редот на поставени фотографии, правејќи вкупно 15 фотографии.Можете да изберете да се повтори фотографии за помалку од 15 фотографии, и 15 фотографии се најдобри.СОВЕТИ ЗА ВЧИТУВАЊЕ НА СЛИКИ: 1.Ве молиме да испратите правоаголна слики, инаку ТЕШКО е да се намали. 2.Слика совршен размерот е 8 : 5. 3.Ако ви обезбеди еден правоаголник со други големина, ние ќе се прилагоди на customing според најдобар ефект.

Особините