.

LoveinDIY Меки Силиконски Тело Scrubber Exfoliating Ракавица Туш Четка за Чистење, Масажа, СПА Нега на Кожата Алатка - 4 боја за да изберете - Сина

LoveinDIY Меки Силиконски Тело Scrubber Exfoliating Ракавица Туш Четка за Чистење, Масажа, СПА Нега на Кожата Алатка -

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожата-friendly меки силиконски тело четка е погоден за сите видови на луѓе, особено за кого со чувствителна кожа.Телото мие со четка ќе се суштински дел од вашата бања.На силиконски тело scrubber ќе ви даде удобно масажа чувство кога ќе се користат за чистење на вашето тело совршен за да се релаксирате мускулите, го намалите стресот, како и зголемување на еластичноста на вашата кожа.Тоа може да се користи како туш четка, лицето четка, или дури и кратка коса ја мие, за вашата бања, вашата кујна.Погоден за Бања масажа, exfoliator, и да ги отстраните мртвите кожата, промовирање на метаболизмот, олеснување на замор, промовирање на спиење, подобрување на кожата и мекост и се чувствуваат, затегнете кожата.Опис : - Кожа-friendly меки силиконски тело четка е погоден за сите видови на луѓе, особено за кого со чувствителна кожа. - На силиконски тело scrubber ќе ви даде удобно масажа чувство кога ќе се користат за чистење на вашето тело совршен за да се релаксирате мускулите, го намалите стресот, како и зголемување на еластичноста на вашата кожа. - Телото за миење четка ќе се суштински дел од вашата бања. - Тоа може да се користи како туш четка, лицето четка, или дури и кратка коса ја мие, за вашата бања, вашата кујна. - Погоден за Бања масажа, exfoliator, и да ги отстраните мртвите кожата, промовирање на метаболизмот, олеснување на замор, промовирање на спиење, подобрување на кожата и мекост и се чувствуваат, затегнете кожата - четката треба да се навлажни пред употреба, и потоа да го употребите со тело измијте или фенси сапун. Големина На : Прибл. 14.7 x 9.7 x 2.4 cm / 5.78 x 3.81 x 0.94 инчен - Материјал : Silicone Package Вклучува : 1 Парче Силикони Бања Brush Note : ве Молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење.

Особините