.

Syuangz 3 Ролни 492 Нозе Лико Хартија Лента Лико Twine Пакување Хартија Twine со ноќта на Вештерките Божиќ Занает DIY Завиткување (Црна, Виолетова, Портокалова)

Syuangz 3 Ролни 492 Нозе Лико Хартија Лента Лико Twine Пакување Хартија Twine со ноќта на Вештерките Божиќ Занает DIY Завиткување

DEN 225.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широк апликации : овие лико хартија во ролна лента може да се примени на многу наврати и ќе не снема многу брзо, како што се Божиќ гарланд украси, Новогодишни завиткување подароци, DIY декорација, пакување, кутии, нараквица ткаење, занает проекти, забава и вино шише декорација, итн., убав прилог за силна празнична атмосфера.

Особините