.

Вистински Џо Nonwoven Правоаголна Маса Здолниште, 14 ft x 29, Црна

Вистински Џо Nonwoven Правоаголна Маса Здолниште, 14 ft x 29, Црна

DEN 2833.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од мек, nonwoven полиестер.Pleated здолниште со самолепливи поддршка за лесно прилагодување.Се чувствува како лен.Црна.Табела skirting е направен од мек, nonwoven полиестер за елегантен изглед.Тоа се чувствува како лен.Pleated здолниште карактеристики самолепливи поддршка за лесно прилагодување.

Особините