.

AZB Дрвени Изрази Загатка Игра Градење на Блок на Загатки Коцки Изрази Појавување Играчка Едукативни Играчки за Деца на Возраст од 3 Години и Нагоре

AZB Дрвени Изрази Загатка Игра Градење на Блок на Загатки Коцки Изрази Појавување Играчка Едукативни Играчки за Деца на

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа изгледа многу интересно, па таа брзо може да се разбуди вашето дете интерес.На коцка изразување блокови се изработени од еко-пријателски дрво се опфатени со мазна и безбедна вода-базирани боја која е без мирис и не-токсични и совршен за децата да си играат.Кутија : 7. 【Семејство и Социјални Игри】На здрав пакување кутија го прави оваа играчка пренослив.Децата може да се игра со членовите на нивните семејства, како и нивното училиште соученици.Ако имате било какви проблеми при употреба, ве молиме контактирајте го нашиот по-продажбата на e-mail адреса.

Особините