.

Шприц Woodcraft Исечок Дебелина: 1/8 Инчи Големина: 7 Инчен Количество - 1 Парче

Шприц Woodcraft Исечок Дебелина: 1/8 Инчи Големина: 7 Инчен Количество - 1 Парче

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дебелина : 1/8 Инчи Ако ви треба различна дебелина, погледнете во мојата продавница или пишете ни.Големина : 7 Инчи (се мери со најдолг димензија).Количина - 1 парче.Овие дрво форми се совршени за вашата проекти и се подготвени да ја користите, или можете да завршите со нив во било кој начин сакате.Ние може да се направи корекција и замени за било кој од нашите дизајни, како што се екстра монтажа дупки.Направени од високо квалитетни недовршени балтички бреза дрво со форми кои се движат е со големина од 2" 30" (се мери со најдолг димензија) и дебелина на било 1/8 инчи или 1/4 инчи.

Особините