.

Industrias Kores ITKKOR335P Лента, Виолетова, Dot Matrix, 6 по Кутија

Industrias Kores ITKKOR335P Лента, Виолетова, Dot Matrix, 6 по Кутија

DEN 150.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот Висина на Производот е 11.43 сантиметри.Пакетот Должина на Производот е 27.432 сантиметри.Пакетот Ширина на Производот е 12.7 сантиметри.Пакет Тежина : 0.498 килограми.Индустрии Kores Лента Печатач лента е наменета за употреба со Epson РКЕ-31, ТМ-930, ТМ-950, и ТМ-H5000 ЛИЗГА кон меморија.

Особините