.

(220V, а НЕ за САД, Канада) iSonic Ултразвукови Почиста D3800A-CE за Накит, Очила, Види, 220V, VDE Приклучок за Европа

(220V, а НЕ за САД, Канада) iSonic Ултразвукови Почиста D3800A-CE за Накит, Очила, Види, 220V, VDE Приклучок за Европа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чисти валкани и blemished jewlery, очила, и часовници.нерѓосувачки челик резервоарот, резервоарот големина : 6. 1"x2.7"x2".Капацитет на резервоар 1. 3 Pt / 0. 6 L.Дигитален тајмер : 180, 280, 380, 480 и 90 секунди.Напојување : 220 V 50 W, со VDE приклучок за Европа.Додатоци се вклучени : пластична кошница, види застане, со големина на примерок на најдобро продаваните i Sonic накит / око носат чистење решение се концентрира. 220 V!Не цел за Северна Америка.Стил : 1. D3800 A-CE.

Особините