.

Crayola Уметност со Работ Coloring Book, Уметноста На Улиците, 32pgs, Подарок

Crayola Уметност со Работ Coloring Book, Уметноста На Улиците, 32pgs, Подарок

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

CRAYOLA БОЕЊЕ СТРАНИЦИ : Карактеристики 32 боење страници со надреалистички улична уметност сцени.ВОЗРАСНИ БОЕЊЕ : Уметност и со работ боење книги функција детални боење страници кои се идеални за постари деца и возрасни.ФОЛИЈА АКЦЕНТИ : детали на фолија акценти на покрие, исто така, се најде на неколку изненадување страници внатре.БОЕЊЕ ПОДАРОК : Пар оваа coloring book со Crayola обоени моливи за живописни бои и боење страници достоен на екранот.Замислете едноставна cityscapes се претвори во илузорно, ум-свиткување уметност сцени!Оваа 32-страница coloring book карактеристики надреалистички улична уметност сцени.Уметност со Работ боење книги функција детални боење сцени кои се идеални за постари деца и возрасни.Деталот на фолија акценти на маска исто така се наоѓаат на неколку изненадување страници внатре.Пар оваа coloring book со Crayola обоени моливи за живописни бои и боење страници достоен на екранот.Одлично за дома забава, како и долго вози автомобил.Тоа ќе го направи одличен подарок за тинејџери и возрасни боење ентузијасти за роденден, празник, и секојдневни kinki прилики.

Особините