.

Efavormart 54 x 108 Црвено 10 Мили Дебели Chevron Водоотпорен Tablecloth ПВЦ Правоаголник за Еднократна употреба Tablecloth

Efavormart 54 x 108 Црвено 10 Мили Дебели Chevron Водоотпорен Tablecloth ПВЦ Правоаголник за Еднократна употреба Tablecloth

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цел над $39 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Efavormart items Material - ПВЦ Пластика Големина-54x108" Квантитет - 5pc/Цел.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Овие tablecloths се направени од високо квалитетни пластични материјали.Ова елегантно блескава парче се состои од сјајна материјал направена со најголема совршенство.Да се направат работите swankier, ние дизајниравме и на господар на сјај.LUSTROUS & ДОМОТ : Како што е неговото име, овој трепет tablecloth изложуваат вашите престиж, статус, и смешен харизма.Занесе вашата креативност со оваа шармантна материјал и drape вашиот банкет или свадба табели со lustrous трошка и alluring елеганција на овој екстравагантен табела капак.ЖИВОСТ И ИСКРА : се Донесе модерен пресврт до вашата маса е settings.Нека вашите маси искра светло, смело, и убаво со тоа е навистина неверојатен ремек-дело.Прекрасен дизајн веднаш ќе се зголеми елеганцијата на вашиот обичен и еднообразен банкет или свадба маси.КРАЛСКАТА СЈАЈ И ГЛАМУРОЗЕН : На лесна glitz и глам ќе додадете купишта на кралската сјај и гламурозен поднесе жалба до она што овој екстравагантен ремек-дело ќе го прифатат.Овие особено блескави табела опфаќа се совршен избор за подесување на резолуцијата маси кејп која е доста елегантен.Направени од врвен квалитет Polyvinyl Хлорид (ПВЦ) овие tablecloths се за еднократна употреба, прифатлива, и издржливи.Совршен за поставување на домот табела на вашиот пикник, банкети, празник партии, или за обичните ресторани, нашите тешки пластични винил tablecloths се дебели доволно за да им даде на вашите маси сите заштита потребно.Нема потреба да го поминете квалитетно време и напор за чистење и пеглање на tablecloths, нашите impermeable пластични винил tablecloths не само што направи за чистење време ветре но исто така и заштита на вашиот мебел од храна и пијалоци spills од repelling на течности и маснотии.Нашите елегантен chevron шема винил tablecloths се цврсти доволно да се избегне солзи и rips, овие пријатен карактеристики го прават нашите пластична маса е идеален избор за отворен/ затворен партии, роденден bashes, банкети и други кулинарски настани.Се создаде егзотични chevron-тема партија амбиент со инкорпорирање на овие бран-шема tablecloths со нашите Chevron катедрата ги покрива катедрата капи, чаир sashes, backdrops, фенери, корист кутии, или кеси, цевчиња, чаши, лажици, чинии и чаши, votive носители и чај светлина носители, маса и aisle тркачи, и многу повеќе!Од огромниот спектар на возбудливи бои, изберете боја која ја надополнува вашиот настан?€?s тема.Фрлање на елитниот партија со минимални поставување и чистење на време никогаш не беше ова лесно!Дополнителни Информации : Материјал - ПВЦ Plastic Size-54x108"Квантитет - 5 PC/ЦЕЛ.

Особините