.

3D Карбонски Влакна Партија Розова - Air Издание Винил Decal Faceplate Мо Кожата Комплет за Microsoft Xbox Еден (XB1) Конзола со Систем Кожи

3D Карбонски Влакна Партија Розова - Air Издание Винил Decal Faceplate Мо Кожата Комплет за Microsoft Xbox Еден (XB1) Конзола

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заврши 13-Парче decal комплет дизајниран за максимална заштита покриеност и дигитално се намали за прецизно одговара.Воздух-Ослободување технологија спречува меурчиња & набори и овозможува за repositioning парчиња без страв на истегнување.Максимална покриеност и да обезбеди дека нема сензори, отворите за вентилација, или производство гаранција етикети се покриени.Нема празнина производство гаранција.Лесно да ги следите чекор по чекор инструкции за инсталација вклучени. 17 бои на располагање.Лесно се отстранува без остатоци остави зад себе.Вистинските игри конзола & контролори не се вклучени.

Особините