.

Фрескосликарството Врамени Фотографии Сива Жолта Ресторан Ѕид Врамени Слики 40 60cm50 70cm60 80см Индустриски Стил Врамени Фотографии (Боја : А, Големина : 40601.5 см)

Фрескосликарството Врамени Фотографии Сива Жолта Ресторан Ѕид Врамени Слики 40 60cm50 70cm60 80см Индустриски Стил Врамени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Опис на сликата】 : името на оваа слика е поставена плови.На боја на позадина е сива и главната слика е жолта едрилица.Тоа има целосна пост-индустриска стил. 【Големина Спецификации】 : двете производи се поделени во три различни големини, кои можат да бидат избрани според големината на ѕидот, A40 * 60см, B50 * 70cm, C60 * 80см. 【Стил колокација】 : слика рамка толкување сликарство се чувствува многу реална и три-димензионални.Тоа е обесени во high-end атмосфера на дневната соба, што ја прави целата концепција на дневната соба на повеќе високо-одделение, а квалитетот на сликата и бојата се добро исти. 【Лесно да се инсталира】 : Ова врамени слика само треба да изберете хоризонтална положба на ѕидот, хит на ѕидот со ноктите, и обеси директно. 【Применливи места】 : Различни стилови на мурали може совршено да декорирате вашиот десктоп, дневна соба, канцеларија, спална соба, бања, итн.Тоа е одличен подарок за декорирање на вашиот дом.Големина на : 40*60*1.5 cm | Боја : A.

Особините