.

Водител На 2528 Вртежен Момент Кочење Монтирање

Водител На 2528 Вртежен Момент Кочење Монтирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара тип : Возило се Специфични.Пакет Димензии : 21.84 L x 8.38 H x 10.41 W (сантиметри).Пакет Тежина : 430.92 грама.Земја на Потекло : Направени во Кореја, Република (Јужна).General Motors 82-94 Strut Задниот дел.

Особините