.

Лепак Уметност Лепак Едрилица Про Рефил Кертриџ, 1/4-Инчен од 40-Нозе Perma Tac

Лепак Уметност Лепак Едрилица Про Рефил Кертриџ, 1/4-Инчен од 40-Нозе Perma Tac

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Perma Tac рефил кертриџ.Рефил доаѓа со 1/4inch од 40feet на Perma Tac Лепило.Ролни за двострано.Киселина слободни.Лесно планирам-за издавање акција.Лепак Едрилица Pro : Perma Tac рефил кертриџ.Оваа одлична алатка е prefect за scrapbookers; картичка на одлуки; хартија crafters; постојат стотици користи за оваа фантастична алатка!Карактеристики : континуирано лепило апликатори; лесно планирам-за издавање акција; киселина слободен; фото безбедно, не-токсични; ролни за двострано; брзо ослободување кертриџ систем овозможува брз и лесен кертриџ refills и префрлување од еден лепак тип на друг; светлина тело изградба е во шок отпорни; совршен за поврзување; состави; монтажа и монтажа на било хартија; дрво; метал; камен; стакло; пена и повеќе.Рефил доаѓа со 1/4-инчен од 40-нозете на Perma Tac Лепило.Произведено во САД/Увезени.

Особините