.

Андроид 10.0 Стерео во Автомобил за Хонда Спогодба 7 2003-2007 година Раководител на Единицата GPS 10 Инчен IPS Екран на Допир, Двојно Din Автомобил Стерео Bluetooth WiFi Огледало Лин?

Андроид 10.0 Стерео во Автомобил за Хонда Спогодба 7 2003-2007 година Раководител на Единицата GPS 10 Инчен IPS Екран на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите функции вклучуваат GPS навигација, Bluetooth, аларм часовник и календар, како и поддршка обратен слика функција.1; Екран резолуција : 1024*600. Големина на екран : 10.Систем : Android 9.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД–. 4 x Завртка.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.USB : Двоен USB интерфејс.Ако не,треба да додадете надворешна воланот контролер (жичана конекција). 1 x Автомобил MP5 Player3 x Моќ Cable1 x GPS Antenna1 x Камера Текст+ 1 x Копија camera1 x РКА на Текст и Output2 x USB Cable4 x Screw1 x упатството.

Особините