.

Фрескосликарството Врамени Фотографии во Комбинација Дневна Соба Mural 6060cm и 8080cm Пејзажот, Моделот Арт Деко Сликарство Врамени Фотографии (Боја : Портокал, Големина :

Фрескосликарството Врамени Фотографии во Комбинација Дневна Соба Mural 6060cm и 8080cm Пејзажот, Моделот Арт Деко Сликарство

DEN 6118.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Комбинација поставите】 : Овој едноставен стил намести фото е комбинација сликарство кои можат да се прилагодат на различни дома стилови. 【Површината технологија】 : high-definition уметнички микро-џет декоративни сликарство (масло на платно текстура ефект + висок квалитет на заштита на животната средина рамка). 【Стил колокација】 : слика рамка толкување сликарство се чувствува многу реална и три-димензионални.Тоа е обесени во high-end атмосфера на дневната соба, што ја прави целата концепција на дневната соба на повеќе високо-одделение, а квалитетот на сликата и бојата се добро исти. 【Големина спецификации】 : производот е поделена во две различни големини, кои можат да бидат избрани според големината на ѕидот, A30*60см и 60*60см, B40*80см и 80*80см. 【Применливи места】 : Различни стилови на мурали може совршено да декорирате вашиот десктоп, дневна соба, канцеларија, спална соба, бања, итн.Тоа е одличен подарок за декорирање на вашиот дом.Големина на : 60/80*60/80*1.5 cm | Боја : Портокал.

Особините