.

ZRSYH Керамички Помине Вежби Малку Нокти Педикир Помине Уметност Алатка Керамички Карбид Дијамант Нокти, Малку за Нокти Салон Uticle Гел Отстрани,Зелена

ZRSYH Керамички Помине Вежби Малку Нокти Педикир Помине Уметност Алатка Керамички Карбид Дијамант Нокти, Малку за Нокти

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

→ Керамички малку може да се користи во ноктите уметност, нокти и така натаму, погоден за стручно, салон за убавина, или домашна употреба. → Керамички малку може да се користи во ноктите уметност, нокти и така натаму, погоден за стручно, салон за убавина, или домашна употреба. → Издржлив Материјал може да се сметаат : Сите наши помине вежба малку е изработен од квалитетни материјали и се рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии. → Кавга-Бесплатно за Инсталација : Нашите нокти вежба малку сет доаѓа во комплет и подготвени за да можете да ја користите себе.Универзално големина за да се вклопи во повеќето стандардни вежба. → Третман на многу мислат гел ноктите и хипер-keratosis, тоа остава изборен работи база по мелење за понатамошно помине моделирање. → Погоден за природни нокти како и вештачки нокти, голем алат за секоја професионална manicurist или почетник.Име : Жените Прстен Поставите Креативни Едноставна Бисер Зголеми Прстен Зглоб Прстен во Собата за Жените Заеднички Пластовидно Прст Прстен Жените Изјава Ring Item Опис : Материјал : Железо, цинк alloy Size : Внатрешен дијаметар : 1.6-1.8 cm Package : 1 Сет Производ Функција : → Посебни моменти : Идеален објект за вашата свадба, ангажман, годишнина, матура, партија, матурска, секојдневно носење и секоја прилика што сакате да биде незаборавна убавина.→ Материјал:Направени со висок квалитет на алуминиум,ретро занает,направи што повеќе шармантна и елегантен.Совршен за да се носат на танц топката, земајќи модна фотографија, партија и да се носат како секојдневно Накит.Топло совети : Item Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm различни (1cm=0.39 инчен),вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.

Особините