.

Sonos Еден (Генералот 2) - Глас Контролирани Smart Звучник со Амазон Алекса Изградена-во - Бела

Sonos Еден (Генералот 2) - Глас Контролирани Smart Звучник со Амазон Алекса Изградена-во - Бела

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Sonos Еден моќен smart звучник со гласовна контрола вграден во.Брилијантен sound - за да Се богати, соба-пополнување звук со Sonos Еден, и да се контролира со вашиот глас, Sonos стан, Apple Air Play2, и повеќе.Гласовна контрола - Алекса е изграден во право така можете да пуштате музика, проверете вести, да поставувате аларми, да се добие вашите прашања и одговори, и повеќе, целосно рацете слободни.За секоја соба - компактен дизајн се вклопува само за било кој простор; Стави на вашиот кујната countertop, или навивам тоа далеку од својата канцеларија публикации; Тоа е влажност отпорни така можете дури и да се стави тоа во бањата.Стерео звук со 2 - Пар 2 Sonos Оние заедно во иста соба за стерео поделба и подетални звук; се Користи еден пар како заден систем за домашно кино ве опкружува со Лак или Зрак.Боја : Бела | Стил : 1 Говорникот.

Особините