.

Garmin Фузија Потпис Серија 3, СЕКРЕТАР-FL772SPW Спортски Бела 7.7-инчен Морски Јазик, со CRGBW LED Осветлување, Бренд

Garmin Фузија Потпис Серија 3, СЕКРЕТАР-FL772SPW Спортски Бела 7.7-инчен Морски Јазик, со CRGBW LED Осветлување, Бренд

DEN 11519.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

CURV конус технологија за поголема звук дефиниција и повисоки излез со зголемена заштита од морски услови.Свила купола tweeter обезбедува непречено горната фреквенција на одговор и зголемување на ефикасноста за кристално јасно музичката репродукција.Целосно затворена crossover компоненти за да се обезбеди целосна заштита од груби морската средина и подобрување на фреквенцијата на одговор, за детален аудио спектар.Се доживее невиден спектар на бои со индустријата-прво CRGBW LED осветлување за да го подобрите вашето одборот забава искуство.Искуство на моќта на музиката со Фузија® Потпис Серија 3 спортски бела 7.7" морски јазик.Инкорпорирање на најдобрите материјали и најновите акустична инженерски технологии, Потпис Серија 3 морски јазик им помогнам на границите на она што е можно на вода – доставување навистина премија на вода аудио слушање искуство.Потпис Серија 3 спортски бела 7.7" јазик функција коаксијален дизајн со CURV конус технологија, свила купола tweeter, со голем дијаметар глас калем, целосно затворена crossover компоненти, како и високо-одделение кошница изградба – производство на импресивен 280-watts на врвот на моќта.Натпреварот вашата музика со индустријата-прво CRGBW LED осветлување да се доживее невиден спектар на бои.Вистина-Морски™ акредитирани.

Особините