.

3.12 инчи Змија Растенијата Цвет Керамика Везови Железо На Апликација Печ

3.12 инчи Змија Растенијата Цвет Керамика Везови Железо На Апликација Печ

DEN 218.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 3.12 x 1.87 инчи (приближно).Топ Квалитетни и Детални, Шарени Везови.Долготрајни : Супер силна топлина печат лепак поддршка.Одлична машина за миење перформанси.Овој patch може да се железо-на или sewed на било облека.Лесна Примена : Во само 15 секунди можете да DIY.Идеални за украсување на вашите фармерки, капи, торби, јакни, кошули.Safty : 100% памук и безбедно лепило, вез конец, топлина печат лепак, и на ткаенина се пренесува на штетни материи тест.Нашите печ е безбедно.Пакување : 1 парче парче спакувани.УПОТРЕБА на Железо Инструкции 1. Стави печ каде што сакате.Не откине лепило. 2. Капак на далноводи со парче ткаенина или облека да се спречи врел и пред-топлина на вашиот железо на средно-високо амбиент. 3. Се применуваат директен притисок за 30 секунди да го поправи тоа, без да се движат на железо. 4. Откако облека е кул, да се претвори внатре кон надвор и железо задниот дел на patch за 30 секунди. *Можете да го користите за шиење комплет вклучени во пакетот да се шие на, ако сакате повеќе трајно фиксација.БЕЗБЕДНОСТ, Како да печ, вез конец, топлина печат лепак, и на ткаенина се пренесува на штетни материи тест.Нашите печ е безбедно.

Особините