.

Aoutecen 26650 Батеријата Носителот, Трајни Лесни Батеријата Складирање Кутија Лесно да се Носат и за Зачувување на Батеријата

Aoutecen 26650 Батеријата Носителот, Трајни Лесни Батеријата Складирање Кутија Лесно да се Носат и за Зачувување на Батеријата

DEN 196.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа може да биде одличен избор за сите корисници.Водоотпорен, лесни и со мали димензии, лесна за носење и употреба.Ви држи батерии безбедно и сува, таа може да собере 1pc 26650 батеријата.Се карактеризира со парична казна изработка и режим на спецификација. Направени од високо квалитетна ABS материјал, овој производ е силен и издржлив.Оваа 26650 батеријата носител е направен од високо квалитетни материјали.Тоа може да се сместат 1pc 26650 батеријата, имајќи батерии безбедно и сува.Лесен за носење и употреба, одличен избор за вас.Карактеристики : Направен од висок квалитет на АБС материјал, овој производ е силен и издржлив.Ви држи батерии безбедно и сува, таа може да собере 1pc 26650 батеријата.Се карактеризира со парична казна изработка и режим на спецификација.Водоотпорен, лесни и со мали димензии, лесна за носење и употреба.Тоа може да биде одличен избор за сите корисници.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Батеријата Holder Material : ABSSize : Прибл. 7.2 * 3.3 * 3.1 cm / 2.8 * 1.3 * 1.2 inch Weight : Прибл. 23.4 g / 0.8 oz Package Листата : 2 * 26650 Батеријата Држачот.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Battery Holder
Material:
ABS
Size:
Approx. 7.2 * 3.3 * 3.1cm / 2.8 * 1.3 * 1.2inch
Weight:
Approx. 23.4g / 0.8oz
Package List:
2 * 26650 Battery Holder :