.

Dianli Играчки Контролер Заштитник, Игри Контролори со Гумени Уред Игри Заштитна Маска, Заштитник на Вашиот Безжичен Контролер, Ослободување Лутина, 360° Контејнер (Си?

Dianli Играчки Контролер Заштитник, Игри Контролори со Гумени Уред Игри Заштитна Маска, Заштитник на Вашиот Безжичен Контролер,

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

️ ▶ Ви се лути за губење на игра и правење на вашиот контролер страдаат?. ️▶ Заштитник За сите оние пати вашите видео игри ви испрати преку работ.Оваа 360° гумени припадност штити твое контролори од влијание.Едноставно удар нагоре и вметнете тоа преку еден од двата помине низ рака комори.Транспарентна врвот ќе осигура дека вие сепак ќе се види секој копчето.Сега ослободете ја вашата бес во која било насока со целосен мир на умот. ️▶ Дизајн : Ова 360° гумени припадност штити твое контролори од влијание.Едноставно удар нагоре и вметнете тоа преку еден од двата помине низ рака комори. ️▶ Перат : Гумени Заштитник можат да го издржат дожд, но не може да се потопува во вода.Ако треба да се исчисти, ве молиме да ги избрише со крпа, наместо на хемиско чистење. ️▶ Ткаенини : Носат-отпорни, водоотпорен и дише најлон ткаенина, на ткаенина се повеќе носат-отпорни, како и високо-сила.Добра цврстина, отпорност на триење, отпорност на вода, може да биде совршено во комбинација со airbag за распоредување. ️【За Контролер Заштитник】Оваа 360° гумени припадност штити твое контролори од влијание.Едноставно удар нагоре и вметнете тоа преку еден од двата помине низ рака комори.Транспарентна врвот ќе осигура дека вие сепак ќе се види секој копчето.Сега ослободете ја вашата бес во која било насока со целосен мир на умот. ️【Ослободување Гнев & Немир во Секое време】ви Се лути за губење на игра и правење на вашиот контролер страдаат? ️【Перат】Гумени Заштитник можат да го издржат дожд, но не може да се потопува во вода.Ако треба да се исчисти, ве молиме да ги избрише со крпа, наместо на хемиско чистење. ️【Квалитетни Материјали】Носат-отпорни, водоотпорен и дише најлон ткаенина, на ткаенина се повеќе носат-отпорни, како и високо-сила.Добра цврстина, отпорност на триење, отпорност на вода, може да биде совршено во комбинација со воздушното перниче за распоредување. ️【Уникатен Дизајн】Оваа 360° гумени припадност штити твое контролори од влијание.Едноставно удар нагоре и вметнете тоа преку еден од двата помине низ рака комори. ️Пакетот вклучува : 1×Заштитник.

Особините