.

Залог Мулти-Површина Почиста Аеросол Спреј, Работи на Стакло Кожа, Гранит, Дрво, Мермер, Хром, Нерѓосувачки Челик, Пластика, и многу Повеќе, Дожд Туш, 9.7 оз - Пакување о

Залог Мулти-Површина Почиста Аеросол Спреј, Работи на Стакло Кожа, Гранит, Дрво, Мермер, Хром, Нерѓосувачки Челик, Пластика,

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Залог Multisurface Почиста е дизајниран да биде нежен и безбедна за сите вашите омилени површини, откривајќи нивната природна убавина без да се оштети нив.Нежно ги отстранува fignerprints, smudges и тестови за домаќинство површини. 3x подобро хаос и прашина отстранување vs сува крпа.Мулти површина, мулти-талентиран, мулти-употреба, почиста дека е подготвен да се чисти само за сè.Rainshower мирис - се Избираат од широк спектар на мириси за да ви даде расположение и се чувствуваат сте во потрага за.Држете може да се исправени и спреј за осум инчи од површината.Избрише веднаш со мека, чиста крпа за најдобри резултати.Ако е користење на електронска опрема, спреј производ директно врз платно, а потоа прашина, како и обично.Понекогаш, сите што е потребно да го изнесам убавина во вашиот дом е брз чистење и бришење прашина бришење прашина.И нема полесен начин да се направи тоа, отколку со Залог Multisurface почиста.Тоа е тешко на мензи и ги отстранува 3 пати повеќе прашина отколку сува крпа, грижата на отпечатоци од прсти, smudges и тестови од најмногу на вашиот хард површини.Неговата формула е дизајнирана да биде нежен и безбедна за сите вашите омилени површини, откривајќи нивната природна убавина без да се оштети нив.Идеален за секојдневна употреба во кујната countertops, од не ' рѓосувачки челик фрижидери, кафе маси и повеќе.Изберете од широк спектар на мириси за да ви даде расположение и се чувствуваат Сте во потрага за.Безбедно да се користи само за да се заврши, запечатени површини.

Особините