.

Holijolly Обоени Лико Хартија Лента - Кралска Сина Мешана Зелена Дизајн за DIY и Уметност Занаети, Подарок Завиткување -656Feet/Гајтанот

Holijolly Обоени Лико Хартија Лента - Кралска Сина Мешана Зелена Дизајн за DIY и Уметност Занаети, Подарок Завиткување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На лико јаже е составен од едно влакно на кралска сина, зелена и светло сина,што го прави вашиот пакување на повеќе атрактивни и единствен, и совршено ќе одговара на нашиот широк избор на земја-фаворизира пакување, кутии.Големина : должината на секоја тек е до 656 нозе, што е доволно за да се заврши повеќе проекти .Доволно долго за да се намали слободно.Премиум квалитет : 100% направен од висок квалитет на хартија, biodegradable и многу еколошки.Можете да ги користите Лико Хартиена Лента, како ви се допаѓа.Издржливи и обновливи : нема потреба да се користи лента за да го заврши твојот дар, таа може да се користи за повеќе наврати, и шарени бои додадете виталноста на вашата декорација.Апликацијата Сценарија : На лико лента е погодна за декорација на разни прилики, како што се забави, родендени, Божиќ, ноќта на Вештерките, свадби, бебето тушеви, дом, затворен и отворен прилики.Тоа е исто така се идеални за завиткување разни нешта, како што се подароци, цвеќиња, кутии, торта кутии, кеси, книги, итн.Покрај тоа, таа, исто така може да се направи во лакови за коса, прстен или други изработката, висат ознаки, ткаење и шиење проекти.

Особините