.

Диносаурус Игра Шатор Театар за Момчиња и Девојчиња со Дино Маска & Кејп Костим | Исклучителни Диносаурус Тематските Pop-Up Форт за Креативни Внатрешна и Надворешна И?

Диносаурус Игра Шатор Театар за Момчиња и Девојчиња со Дино Маска & Кејп Костим | Исклучителни Диносаурус Тематските Pop-Up

DEN 705.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

КРАЈНАТА ДИНОСАУРУС ШАТОР : Прекрасни илустрации во текот на шаторот во комбинација со кејп костим и маска за подесување ќе ги споделите вашето дете имагинација, се издигнува и татнежот!Тоа ќе стане централен вашето дете да игра Јура-земјиште.Тие ќе имаат праисториски свет на забава опкружен со над 25 dinos и 12 видови.Што може да се види кат има парк за возбудливи авантури и го поттикнува соработка се игра.ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ И РАСЧИСТУВАЊЕ : Вашето дете може да избега во неговата/нејзината сопствена диносаурус светот за неколку минути.На лесни шаторот може да се отвори и да се постави брзо.Тоа исто така може да се compactly спакувани далеку вклучени во торбичката за складирање или патување.Расчистување е лесно со влажна крпа и благ сапун.ВИСОК КВАЛИТЕТ На : полиестер ткаенини и печатење се нетоксични и отпорни на вода.На ткаенина и fiberglass прачки се силни и издржливи.Две мрежа windows за вентилација помогнат на децата кул и да им овозможи на родителите да ги надгледуваат нивните деца.РАЗНОВРСНА : Стои 51" високи и 40" во дијаметар, пушти шатор ќе се вклопи во секој затворен простор или надвор.Го прави голем роденден или Божиќ подарок за момчиња, девојки и деца од сите возрасти.Совршен прилог на playdates, роденден партии, тематските настани, carnivals.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Обезбедување на квалитет на производите и задоволството на клиентите е наш приоритет.Љубов на Диносаурус Шатор или да го вратите за враќање на средствата.Imagenius Играчки со Impirilux Диносаурус Игра Tent Children љубов на Диносаурус Игра Шатор со Наметка и Маска поставени од страна на Imagenius Играчки.На графика инспирира нивното постојано расте имагинација и чувство за авантура.Тие дури и ќе биде воодушевен споделување на игра шатор со роднини и пријатели, а земајќи на улоги како палеонтологот, научник, истражувач, дино и многу повеќе.На Дино шатор костими и поставено е вид на играчка која добива се користат одново и одново во разни игри и уникатен начин.Го прави голем дар или прилог на тематските забава, роденден, пикник или sleepover.Убаво Illustrated Recognizable диносаурусите, вклучувајќи Т-Рекс, velociraptor, triceratops, stegosaurus, brachiosaurus, ankylosaurus, и повеќе.На подот има детални праисториски playland илустрација.Вашиот малку палеонтологот може да се донесе во своите dinos да си игра со.Craftsmanship Precision крои, ткаенина квалитет и силна fiberglass прачки направи шаторот издржливи.Засилен џебови за прачки.Дополнителни Features Quick assembly Mesh windows за вентилација и observation Packs мали за складирање и travel Storage bag Easy да clean51 x 40 x 40 инчи овозможува за 2 до 3 деца да се игра внатре.

Особините