.

Карго Tensioner во Комплет со Автомобил Запечатување Уред Ratchet Притиснете Тока Tensioner 25mm5cm4cm chenghuax (Боја : 25мм, Големина : 5m)

Карго Tensioner во Комплет со Автомобил Запечатување Уред Ratchet Притиснете Тока Tensioner 25mm5cm4cm chenghuax (Боја

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Полиестер.Поле на примена : возило за превоз.Максимално оптоварување : 20 T (Тон).Спецификации : 25мм,38mm,50mm.должина : 1m , 2m , 3m , 4m , 5m , 6m , 7m , 8m , 9m , 10m.добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Види опис на производот подолу за повеќе информации.

Особините