.

Brinks 673-70001 Комерцијални Нерѓосувачки Челик Разговарале Катанец, Внесено, 70 mm, 4 Pin Цилиндар

Brinks 673-70001 Комерцијални Нерѓосувачки Челик Разговарале Катанец, Внесено, 70 mm, 4 Pin Цилиндар

DEN 448.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нерѓосувачки челик тело е отпорен на корозија, која им овозможува да работат внатре или надвор, гума јакна намалува гребнатини на површини.Карактеристики 4 pin клучните цилиндар што го прави отпорен на кодот за подигање.Нерѓосувачки челик shackle е високо сече отпорни и круг заштитените дизајн минимизира shackle изложеност, дополнително зголемување на безбедноста.Идеален за сите видови на чување гардероби, свлечишта, камион работа кутии, и градилиштето за складирање.Доаѓа со доживотна гаранција.На Brinks 673-70401 Комерцијални Нерѓосувачки Челик Разговарале Катанец е идеален за сите видови на чување гардероби, свлечишта, камион работа кутии, и градилиштето за складирање.Нерѓосувачки челик тело е отпорен на корозија, која им овозможува да работат внатре или надвор.Тоа има гумени јакна намалување на гребнатини на површини.Нерѓосувачки челик shackle е високо сече отпорни, и нејзиниот круг на заштитени дизајн минимизира shackle изложеност, дополнително зголемување на безбедноста.Оваа катанец има 4-pin клучните цилиндар што го прави отпорен на кодот за подигање.Ова доаѓа со доживотна гаранција.

Особините