.

Medicool Дијамант Prepper Мали Бит-E21 - за Prepping, Обликување и Чистење на Под Нокти Маникир и Педикир | E21

Medicool Дијамант Prepper Мали Бит-E21 - за Prepping, Обликување и Чистење на Под Нокти Маникир и Педикир | E21

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Битови имаат 3/32" окно.E21 МЕДИУМ РОНКИ-се Користи за prepping на ноктите, се формира околу cuticle област и чистење на под ноктите.Употреба на акрил, свила, fiberglass, и гел ноктите.Се користи за prepping на ноктите.Обликувањето околу cuticle област.Чистење на под ноктите.Употреба на акрил, свила, fiberglass и гел.

Особините