.

Malco RP04 Карбид Падна 3/16-Инчен Ротари-Ударни Малку

Malco RP04 Карбид Падна 3/16-Инчен Ротари-Ударни Малку

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вкупна Должина = 3-5/16-Инчен/Малку Дијаметар= 3/16-инчен/месо тело со Дијаметар= 3/16-инчен.Безобразен Волфрам карбид совет.Употреба во кој било ротари или ротари ударни дупчење уред.Unexcelled перформанси во тули, плочки, гранит, бетон, ѕидарија и други тешко/густа материјали. 120-степен chamfer и се специјално калено за сила и долг живот.Опис на производот се Користи во било ротари или ротари ударни дупчење уред за unexcelled перформанси во тули, плочки, гранит, бетон, ѕидарија и други слични тешко и густа материјали.Brazed волфрам карбид совети имаат 120 степен chamfer и се специјално калено за сила и долг живот.Од Производителот Употреба во кој било ротари или ротари ударни дупчење уред за unexcelled перформанси во тули, плочки, гранит, бетон, ѕидарија и други слични тешко и густа материјали.Brazed волфрам карбид совети имаат 120 степен chamfer и се специјално калено за сила и долг живот.

Особините