.

Боја со Броеви Куче [Дрвена Рамка] 16x20 Инчен DIY Маслото Платно Комплет со 3 Четки за Возрасни и Почетник Деца - Basset Hound Dog Шарени Животни

Боја со Броеви Куче [Дрвена Рамка] 16x20 Инчен DIY Маслото Платно Комплет со 3 Четки за Возрасни и Почетник Деца - Basset

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСНО ДА се НАСЛИКА - платно ткаенина се протегала на 16*20 инчи дрвена рамка, така да не мора да се плеткаме со виткање на платно и пукнатини во боја.ОДЛИЧНО ЗА ВОЗРАСНИ И ДЕЦА - Нашите сликарство комплет доаѓа со настава страница да ви помогне да ги пратите на сликата.Ја ОЛЕСНУВА СТРЕСОТ - може да поминуваат часови сликарство и да уживате во мирот на умот на вас и вашето семејство.ДОМА ДЕКОРАЦИЈА - Украсете го вашиот дом со вашиот уметност и да се создаде шарени и живописни простор.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - Нашата слика за полнење може да биде одличен подарок за луѓе блиски до вас.Painter Kit беше формирана со визија за да се промовира исцелителна моќ од страна на уметноста.Некои од нашите клиенти се каже дека нашата сликарство колекции помогнаа да ги развијат своите креативни размислување, ги натера повеќе опуштено и го создаде светот на боите околу нив.Секој купување на една слика комплет ни носи поблиску до нашата цел, да создаде уметнички свет полн со бои и здрав ум.Што е вклучена во сликата за полнење?Платно ткаенина поделена на броеви се протегала на 16*20 инчи дрвена рамка.На акрилик маслени бои комплет со броеви на секоја боја поединечно кој одговара на големината на платно.3 четки од различни големини за точна слика (1 мала, 1 среден, 1 голема).Инструкции страница за следење на вашата слика.2 куки за виси на ѕидот.

Особините