.

Dailymag Магнетни Telescoping ги Собереш Алатка, Магнетни Подигање Алатка Retriever Стапче, Телескопски Магнет Стап, Одличен Подарок за Татковците, Татковците ден Изненадување ?

Dailymag Магнетни Telescoping ги Собереш Алатка, Магнетни Подигање Алатка Retriever Стапче, Телескопски Магнет Стап, Одличен

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Информации : ќе добиете 1 telescoping магнет стап gadgets, и 1 LED светло магнетни пикап алатка, со 6 батерии во вкупно, кои 3 се веќе инсталирани во ПРЕДВОДЕНА собирачи и 3 се вклучени во пакетот.Висок Квалитет : Ние, само изберете високо-квалитетни материјали за нашите производи, последното нешто што некогаш сакате да ја видите е дека производот е оштетен поради квалитетот прашање, тие се загарантирани за да го издржат тестот на времето, без оштетувања од вода, корозија, или ' рѓа.Затоа ве молам, не грижете се за издржливост!.Премиум Магнетизам : Ние, само изберете премиум магнетни материјали за нашиот производ, магнетизам на тоа нема да се намали, како времето одминува.По-продажбата на Услугата : Ние знаеме дека ќе љубов вашата нарачка од нас!Ние сме толку сигурни дека ако не се задоволни на било кој начин, го испрати назад за целосна наплата! 100% Гарантира, без прашања праша!Нашата цел е да се направи секој клиент задоволни со своето купување.Ние сум поминал недели дизајнирање на најдобрите во индустријата која е причината зошто ние ќе стоиме зад нашите збор.Ред денес и да пробвам!.Предупредување : ве Молиме чувајте го постави подалеку од високи-температура на животната средина.Ве молиме да се види надвор за деца или домашни миленици, избегнување на нив од голтање мали парчиња.LED дизајн : LED светло пикап алатка е многу погодна за тесни и темни места, која може да помогне да се расветли една поширока цел да ги собереш мали предмети; И флексибилни telescoping може да се прошири до 31 инчи за маневрирање низ тешко да се постигне места.Telescoping дизајн : слим telescoping магнет стап gadget со прилагодлива должина, кој може да достигне повеќе агли за да се апсорбира разни магнетни делови лесно; И максимално вшмукување на телесната тежина е 20 фунти, така што воопшто не се грижите за работите падне за време на апсорпцијата.Ќе добиете 1 парчиња LED светло telescoping магнетни пикап алатка во 20 lb и 1 парче telescoping магнет стап gadgets во 3 lb.

Особините