.

podofo 2 Din Автомобил Стерео Систем - Мултимедијална е Радио за Автомобил Двојно Din, 6.2 Екран на Допир за Аудио Автомобил MP5 Играч Bluetooth/ТФ/USB/ПОМОШЕН/FM/Управувачот + Далечи

podofo 2 Din Автомобил Стерео Систем - Мултимедијална е Радио за Автомобил Двојно Din, 6.2 Екран на Допир за Аудио Автомобил

DEN 1888.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двојно Din Главата Единица : 6.2 инчен екран осетлив на допир.Поддршка ТФ-картичка да се прошири повеќе простор.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Овој автомобил стерео комплет поддршка паметен телефон Огледало Линк функција на Android телефон (само поддржуваат Android 4.Ако поврзете црвено жица за да позитивни пол( 12 V Б+), тоа нема да се исклучи кога ќе го исклучите автомобил.2 Напон : овој автомобил стерео не може да се користи на автомобили со напон од повеќе од DC 14 V, како што се големи камиони, ако напон над 14 V, тоа ќе предизвика штета, а не на моќ.Rear view camera е вклучено : 170° широк приказ леќа, 4 LED ноќ визија и IP68 водоотпорен.2 инчен Touchscreen Screen резолуција : 800*480 Voltage : DC12 VVideo Излез : Support System : WINCEPower Излез : 45 W*4 Factory Поставување на клучни зборови : 1983 Audio Формат : MP3/WMA/WAV/FLAC/OGG/APEVideo Формат : RM/RMVB/DVD/VCD/MP1/MP2/3 GP.Систем : ТРЕПНЕ.Обратна Камера и Волан Контрола : Тоа ќе се претвори во паркинг режим автоматски и снимање на сообраќајот кога обратен вашиот автомобил.Podofo има професионален технички тим и одличен услуги на клиентите.Возилото Одговара : Ова се вклопува во возилото има двојно din слот во Цртичка.Поддршка Android Телефон Огледало линк функција(Огледало линк не е за iphone, само поддржуваат Android 4.0, не за iphone и Samsung паметен телефон), само го вклучите функцијата за навигација на телефонот, а потоа користете огледало линк, можете да ја користите функцијата за навигација во автомобил.Моќ извира покриени од еден ден.FM Подесување Опсег : 87.Безжична Bluetooth функцијата : Вграден Bluetooth за безжичен аудио стриминг/музика свири, вграден микрофон за handsfree копчето.Поддршка на 24 Bit 96 KHz WAV формат, повисоки музика резолуција од CD.1 ве Молиме проверете жици : црна жица е поврзан со негативен пол, жолта жица е поврзан со позитивниот пол( 12 V Б+), и црвено жица е поврзан со откопчување се позитивни.Големина на екранот : 6.Ве молиме проверете жици, жолта жица е поврзан со позитивниот пол( 12 V Б+), и црвено жица е поврзан со откопчување се позитивни.Избор на звук прилагодување (SEL) : електронски волумен, treble, бас, лево и десно рамнотежа, предните и задните звук поле.

Особините