.

КООРДИНАТОР 2X 15/20/35mm Дрвени Блокови - Природно Дрво Плоштадот Коцки - Мазни за Фото Блокови, Занаети, Уметност Резерви, Мозаик Проекти и Повеќе - Играчки за Деца & Ch

КООРДИНАТОР 2X 15/20/35mm Дрвени Блокови - Природно Дрво Плоштадот Коцки - Мазни за Фото Блокови, Занаети, Уметност Резерви,

DEN 252.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Корисни додатоци за вашиот занаети проекти.Исто така, може да ги красат нив со лични симболи или букви и да ги прикаже околу куќата и сл.Блоковите се лесно да сликам и се украсуваат, совршен за изработка на проекти или бебето тушеви играчки или проекти.Одличен модел за градење, дома декорација, деца занаети, само треба вашата имагинација.Природни недовршени unpainted дрво блокови, дрвени Парчиња DIY Машини за Резерви.Опис : - Природни недовршени unpainted дрво блокови, дрвени Парчиња DIY Дрво Материјали - блоковите се лесно да сликам и се украсуваат, совршен за изработка на проекти или бебето тушеви играчки или проекти - Одлично за модел за градење, дома декорација, деца занаети, само треба вашата имагинација - исто Така, може да ги красат нив со лични симболи или букви и да ги прикаже околу куќата и слично - Корисни додатоци за вашиот занаети projects Specification : - Материјал : Борови Дрва - Size : Прибл. 35 x 35 x 35 mm / 1.38 x 1.38 x 1.38 inch Package Вклучува : 3 Парчиња Дрвени Блокови(2 Парчиња).

Особините

- Material:
Pine Wood
- Size:
Approx. 35 x 35 x 35 mm / 1.38 x 1.38 x 1.38 inch
Package Includes:
3 Pieces Wooden Blocks(2 Pack) :